Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls Online: Przymierze Daggerfall jest po prostu wygodnym sojuszem
Przymierze Daggerfall między Orkami, Redgardami a Bretonami jest rzeczą raczej niezwykłą, ale Zenimax wyjaśnia, że było to wygodne rozwiązanie dla tych ras.

- Jako rasa, Orkowie cierpieli na coś, co nazwałbym kompleksem niższości – wyjaśnia Zenimax. – Byli przeganiani po całym Tamriel, a inne rasy patrzyły na nie z góry od zarania dziejów, zatem pragnęli szacunku. Dla Orków względnie niedawne przyłączenie Orsinium do Drugiego Cesarstwa jako pełnoprawnej prowincji miało ogromne znaczenie.

- Klany, które dołączyły do Przymierza Daggerfall, pamiętają okres, gdy cieszyły się uznaniem i szukają sposobu na przywrócenie tego stanu. Bretoni obiecali Orkom, że mogliby przywrócić Orsinium do dawnej świetności, a kiedy Przymierze zaprowadzi ład w Cesarstwie, Orsinium znów stanie się jedną z jego prowincji.

- Niektórzy Bretoni i Redgardzi nie byli z tego zadowoleni, ale mieszkańcy miast w pobliżu granic uważali, że lepiej, by Orkowie maszerowali na ich wrogów niż napadali na ich stada i farmy.

- Redgardzi i Orkowie zawsze szanowali siebie jako honorowych wrogów, i chociaż Orkowie generalnie nie ufali Bretonom, to mieli zaufanie do króla Emerica, który okazał się wiarygodny. Współpraca między rasami przyczyniła się do budowy zaufania między nimi.

The Elder Scrolls Online zadebiutuje w 2013 roku.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2013-01-13 13:12:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow