Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Elder Scrolls Online - pełna wersja gry na PC dostępna dla pre-orderowców
Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpoczął się wczesny dostęp do pełnej wersji długo oczekiwanej gry MMO The Elder Scrolls Online na PC. Z przywileju zagrania w ten tytuł na pięć dni przed oficjalną premierą mogą skorzystać m.in. osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. The Elder Scrolls Online w cyfrowej wersji Digital Standard Edition kosztuje tam 229,99 złotych, a obszerniejszy pakiet Digital Imperial Edition można nabyć za 329,99 złotych. Wczesny dostęp oferują również wybrane sklepy sprzedające znacznie taniej edycję pudełkową gry. W większości przypadków kupując w nich The Elder Scrolls Online będzie można zagrać nie od dzisiaj, ale od 1 kwietnia (godzina 13:00). Warto sprawdzić oferty poszczególnych sprzedawców w poszukiwaniu informacji na ten temat.

Oficjalna premiera pełnej wersji The Elder Scrolls Online dla wszystkich graczy nastąpi 4 kwietnia o godzinie 1:00. Produkcja zespołu ZeniMax Online Studios korzysta z modelu abonamentowego. Kupując grę w dowolnym sklepie automatycznie uzyskujecie dostęp do 30-dniowej subskrypcji, ale za każdy kolejny miesiąc zabawy będziecie musieli płacić 12,99 euro (ok. 54 złotych).

Na razie The Elder Scrolls Online debiutuje tylko na PC, ale w przygotowaniu są również wersje na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Według dotychczasowych informacji, edycje konsolowe mają mieć swoją premierę w czerwcu, choć do tej pory nie podano dokładnej daty. Podobnie jak pecetowy pierwowzór, również one będą korzystały z abonamentowego modelu finansowego.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2014-03-30 13:23:39
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow