Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles z dzienną datą premiery
Świetnie się bawiliście, grając w The Book of Unwritten Tales? Mamy dobrą wiadomość: w drodze jest prequel, The Critter Chronicles.

Jak czytamy w komunikacie światowego wydawcy, Nordic Games, The Critter Chronicles będzie samodzielnym prequelem ciepło przyjętego oryginału z 2009 roku. Wcielając się w Nate’a Bonnetta (a także jego włochatego zwierzaka), przeniesiemy się do świata fantasy Aventásia, by dowiedzieć się, jak zaczęła się wielka przygoda głównych bohaterów. Nie zabraknie przy tym barwnych postaci drugoplanowych, w tym obrończyni praw zwierząt Petry i cierpiącego na schizofrenię Yeti.

Przygoda ma starczyć na 10-12 godzin rozgrywki, w sferze technicznej możemy się zaś spodziewać szeregu usprawnień w animacjach i tłach, które mają zawierać o wiele więcej szczegółów niż te z pierwowzoru. Tytuł zaoferuje dwa poziomy zaawansowania rozgrywki – normalny i trudny.

Światowa premiera gry odbędzie się już 5 grudnia (wyłącznie na komputerach osobistych). Odnotujmy przy okazji, że The Critter Chronicles właśnie otrzymało kartę na platformie Steam. Z jej poziomu możecie się zapoznać z wymagania sprzętowymi produkcji – zarówno rekomendowanymi, jak i minimalnymi. Na tę chwilę nie wiadomo, czy któryś z polskich dystrybutorów doda nową przygodówkę studia King Art do swojego planu wydawniczego.

Źródło:
Mateusz "mtsach" Stanisławski - gram.pl
Klemens
2012-11-17 20:59:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow