Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure - pierwszy zwiastun kontynuacji klasycznego cyklu
Studio Big Finish Games opublikowało pierwszy zwiastun z następnej odsłony cyklu Tex Murphy. Przy okazji ujawniono, że gra otrzymała tytuł Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure. Wcześniej funkcjonowała pod tymczasową nazwą Project Fedora.Zwiastun składa się głównie z fragmentów scenek przerywnikowych. Autorom udało się odtworzyć specyficzny niskobudżetowy klimat, który charakteryzował poprzednie odsłony cyklu, wydane w latach 90-tych ubiegłego wieku. W dzisiejszych czasach łączenie sylwetek aktorów z trójwymiarowymi lokacjami jest stosowane bardzo rzadko, ale trudno sobie wyobrazić nowe przygody Texa Murphy'ego zrealizowane w innym stylu.

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure powstaje wyłącznie z myślą o pecetach, a premiera gry zaplanowana została na końcówkę tego roku. Projekt został w dużej części sfinansowany z pieniędzy uzbieranych w zeszłym roku na Kickstarterze. Podczas trwającej miesiąc crowdfundingowej akcji udało się zgromadzić prawie 600 tysięcy dolarów. Autorzy zainwestowali w produkcję również sporo własnych środków.

Gra pozostanie wierna rozwiązaniom zapoczątkowanym przez Under a Killing Moon z 1994 roku. Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure będzie więc detektywistyczną przygodówką, w której większość czasu spędzimy na prowadzeniu śledztwa, zbieraniu dowodów, przesłuchiwaniu świadków oraz rozwiązywaniu zagadek. Wszystkie lokacje mają być w pełni trójwymiarowe i w dużym stopniu interaktywne, co odegra kluczową role przy ich eksplorowaniu. Wiele istotnych przedmiotów znajdziemy np. pod meblami lub też wewnątrz szuflad.

Źródło:
Wiktor Ziółkowski - GRY-OnLine
Klemens
2013-07-11 17:44:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow