Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Terraria - sprzedano już ponad 1 mln egzemplarzy
Niezależne studio Re-Logic ma powody do zadowolenia. Firma pochwaliła się właśnie, że sprzedała już ponad milion egzemplarzy gry Terraria. Ta radosna nowina została ujawniona w zwiastunie nadchodzącej olbrzymiej aktualizacji opatrzonej numerem 1.1, która zostanie wypuszczona 1 grudnia tego roku.

Na oficjalnym forum gry twórcy poinformowali o tym, czego możemy się spodziewać w najnowszym patchu. Wirtualny świat zaludni 39 nowych typów potworów, w tym czterech bossów. Na ratunek czekać będą trzy dodatkowe postacie niezależne. Ponadto będziemy mogli skorzystać z 222 nowych przedmiotów, wśród których znajdziemy cztery zestawy zbroi i 21 akcesoriów.

Wprowadzony też zostanie nowy trudniejszy tryb gry (tzw. Hardmode). Aby go aktywować konieczne będzie udanie się do podziemnego piekła i pokonanie zamieszkującego go bossa. Po dokonaniu tego świat ulegnie zmianie i zapełni się bardziej wymagającymi wyzwaniami oraz silniejszymi potworami. Ponadto pojawi się interfejs umożliwiający budowę i modyfikację domków zamieszkiwanych przez postacie niezależne. Gracze dostaną również okazję pobawienia się pompami, co zaowocuje tak ciekawymi akcjami jak np. wypompowaniem lawy z piekła na powierzchnię.

Aktualizacja 1.1 zostanie wypuszczona 1 grudnia. Po jej premierze autorzy zajmą się pracą nad kolejnym patchem, którego debiut planowany jest na Święta Bożego Narodzenia.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-26 15:34:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow