Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Tales of Monkey Island sprzedaje się świetnie
Można się było tego spodziewać, ale i tak dane są imponujące. Pierwszy epizod Tales of Monkey Island był najlepiej sprzedającą się grą tygodnia w serwisie Steam.

Ostatnie dni i najbliższe tygodnie wyraźnie stoją pod znakiem Guybrusha Threepwooda. Ten cudowny bohater klasycznych przygotówek LucasArts powraca w wielkim stylu. Nie tylko na komputerach PC i konsolach pojawi się odświeżona wersja pierwszej odsłony serii, to jeszcze na konsolę Nintendo Wii i PC trafi zupełnie nowa porcja jego przygód. Mowa tutaj o Tales of Monkey Island, które zostało podzielone na pięć odcinków.

Można spokojnie mówić o inwazji, gdyż pierwszy odcinek zatytułowany Tales of Monkey Island: Launch of the Screaming Narwhal był najlepiej sprzedającym się produktem ostatniego tygodnia w sieci Steam. Guybrush wyprzedził tak mocnych zawodników jak Street Fighter IV oraz przecenionego o połowę Fallout 3. Drugi odcinek pod tytułem The Siege of Spinner Cay trafi do sprzedaży w sierpniu.

Na razie nowymi opowieściami z Małpiej Wyspy mogą cieszyć się tylko posiadacze konsoli Nintendo Wii i komputerów PC. Krążą jednak plotki, jakoby Telltale Games przygotowywało wersję na konsolę Xbox 360. Przypuszczalnie wszystko uzależnione jest od wyników finansowych na głównych platformach, jednak znakomity wynik pierwszego odcinka w sieci Steam pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Źródło:
Adam "Wolvie" Wieczorek - gram.pl
Klemens
2009-07-13 20:58:39
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow