Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Tales of Cosmos - ukazało się demo przygodówki science-fiction
Studio Red Dwarf Games powoli kończy prace nad Tales of Cosmos, czyli nietypową pecetową przygodówką science-fiction, która w przeciwieństwie do większości przedstawicieli tego gatunku zaoferuje świat o otwartej strukturze. Projekt osiągnął już na tyle zaawansowane stadium produkcji, że autorzy zdecydowali się opublikować pierwsze grywalne demo. Można je pobrać za pośrednictwem usługi Steam.

Gra opowie o przygodach dwóch astronautów – Psa Perseusza oraz Profesora Gagayeva, a fabuła będzie się obracała wokół potężnej magnetycznej anomalii znanej jako Zagłada Promów, która przyciąga z wielką mocą wszystkie statki z okolicy. Głównym zadaniem bohaterów ma być znalezienie sposobu na zneutralizowanie tej anomalii.

Kampania toczyć się będzie w jednym systemie planetarnym. Podczas zabawy, podróżując statkiem kosmicznym, odwiedzimy m.in. gigantyczną planetę Novaclad, jak również wiele innych światów, wraz z ich księżycami. Gra ma w niczym nie ograniczać swobody eksploracji i sami zdecydujemy gdzie się udamy oraz jakie problemy spróbujemy rozwiązać.

Każda planeta i księżyc zamieszkane będą przez liczne postacie należące do różnych ras. Niektóre z nich okażą się pomocne, podczas gdy inne spróbują pokrzyżować nasze plany. Pod względem samych mechanizmów rozgrywki, Tales of Cosmos ma być w miarę tradycyjną przygodówką. Zajmiemy się więc głównie eksploracją, gromadzeniem przedmiotów, prowadzeniem rozmów oraz rozwiązywaniem zagadek. Wiele problemów wymusi na nas dokonanie posunięć w kilku różnych światach, a poziom trudności wyzwań ma być wysoki. Mniej doświadczonym graczom pomoże system podpowiedzi.

Tales of Cosmos zaoferuje ładną i całkowicie dwuwymiarową oprawę graficzna, utrzymaną w lekko kreskówkowym stylu, oraz tradycyjny interfejs point-n-click. W przeciwieństwie jednak do większości przygodówek, gra wyposażona zostanie także w potężne narzędzia moderskie, które pozwolą fanom w łatwy sposób tworzyć nowe światy i historie. Na koniec warto dodać, że produkcja powstaje obecnie wyłącznie z myślą o pecetach, ale gdy ta wersja zostanie ukończona autorzy chcą przenieść swoje dzieło także na inne platformy.

Źródło:
Adrian Werner" - GRY-OnLine

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231428,1.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231428,2.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231428,3.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231428,4.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231428,5.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231429,6.jpg

th Tales of Cosmos   ukazalo sie demo przygodowki science fiction 231456,1.jpg
Klemens
2015-06-28 23:13:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow