Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Take-Two wyda RPG akcji od twórców serii Ori
Po niekwestionowanym sukcesie Ori and the Will of Wisps mogliśmy się zastanawiać, co jeszcze szykuje dla nas zespół Moon Studios. Nieco o nowym projekcie dowiadujemy się z niedawnego ogłoszenia Private Division. Komórka wydawnicza firmy Take-Two ogłosiła nawiązanie współpracy z trzema studiami. Jednym z nich jest właśnie Moon Studios, które pracuje nad RPG akcji.

Ogłoszenie potwierdza zeszłoroczne przecieki na temat planów twórców Ori. W grudniu 2019 roku redakcja Video Games Chronicles wypatrzyła ofertę pracy Moon Studios w serwisie Gamasutra. W tekście firma wyraziła chęć „zrewolucjonizowania gatunku ARPG”. Jednak aż do dziś zespół nie wspomniał o projekcie w oficjalnych komunikatach i nie mieliśmy pewności, czy aby nie zrezygnowano z tych planów.

Oprócz Moon Studios Private Division nawiązało współpracę ze studiami Roll7 oraz League of Geeks. To pierwsze ma na swoim koncie garść produkcji z serią Olliolli na czele. Drugie natomiast zasłynęło za sprawą ciepło przyjętej darmowej strategii Armello. Żaden z nowych projektów (obejmujących m.in. nową markę League of Geeks) nie ma ustalonej daty premiery. Take-Two przewiduje, że pierwszy z nich trafi na rynek w 2022 roku fiskalnym.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2020-07-29 18:53:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow