Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Szczegóły pecetowego wydania Dark Souls – dwie wersje językowe do wyboru, dwa wydania gry w dniu premiery
Pecetowa konwersja gry Dark Souls, znana jako Prepare to Die Edition, pojawi się w Polsce w dwóch wydaniach. W pierwszym z nich znajdziemy specjalne dodatki, w tym książeczkę z grafikami, ścieżkę dźwiękową oraz materiały filmowe. Drugie będzie pozbawione tych atrakcji, ale za to opatrzone niższą ceną. W samej grze będziemy mogli wybrać jedną z dwóch wersji językowych: polską kinową (napisy) lub angielską.

W skład bogatszego wydania Dark Souls: Prepare to Die Edition wejdą następujące elementy: album z materiami graficznymi z dodatku Artorias of the Abyss, ścieżka dźwiękowa, płyta DVD z filmami z produkcji, plakat oraz zestaw 5 pocztówek z gry. Zwykły pakiet będzie zawierał samą grę, pudełko i instrukcję. Ta tańsza alternatywa podobno została przygotowana specjalnie dla polskich graczy przez firmę Cenega z porozumieniu z Namco Bandai Partners.

Dystrybutor potwierdził ponadto, że wersje pudełkowe Dark Souls: Prepare to Die Edition trafią tej zimy na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Szczegóły wydań poznamy wkrótce. Wiadomo, że dodatkowa zawartość szykowana dla tej wersji, czyli wspomniany Artorias of the Abyss, pojawi się oddzielnie na łamach Xbox LIVE oraz PlayStation Network. Dzięki temu osoby, które kupiły grę w ubiegłym roku będą miały możliwość zmierzenia się z nowymi bossami.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2012-06-18 17:58:06
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow