Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sukces Shroud of the Avatar na Kickstarterze - duchowy spadkobierca serii Ultima zebrał już milion dolarów
Długa lista weteranów branży, którzy odnieśli sukces na Kickstarterze właśnie uległa wydłużeniu o kolejne nazwisko. Twórcy serii Ultima, Richardowi Garriottowi, udało się zgromadzić milion dolarów potrzebnych na wyprodukowanie gry cRPG Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues. Do końca akcji pozostało jeszcze dziewiętnaście dni, więc suma ta bez wątpienia ulegnie jeszcze zwiększeniu.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues zapowiadane jest jako duchowy spadkobierca poprzednich produkcji Garriotta, który połączy najlepsze cechy głównych odsłon cyklu Ultima z sieciowym światem MMO w stylu Ultima Online. Umożliwi to system stopniowania elementów multiplayer, który pozwoli samym graczom zdecydować o tym, czy chcą bawić się samotnie bez żadnego połączenia z Internetem, czy też dopuścić do swojego świata przyjaciół. Pojawi się również opcja zabawy na serwerach otwartych dla wszystkich chętnych.

Celem autorów Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues jest zapewnienie graczom olbrzymiej swobody wyboru. Sami zdecydujemy, czy nasza postać zostanie poszukiwaczem przygód, czy też wybierze karierę kupca lub rolnika. Rozpoczynając zabawę odpowiemy na serię pytań, które ukształtują profil psychologiczny bohatera oraz jego system wartości. Podczas rozgrywki będziemy musieli regularnie podejmować ciężkie decyzje, a następnie radzić sobie z ich konsekwencjami. Za scenariusz kampanii fabularnej odpowiada Tracy Hickman, czyli współautor szeregu popularnych powieści z cyklu Dragonlance.

Akcja gry toczyć się będzie w pełnej magii krainie fantasy, która zostanie przygotowana z dużym przywiązaniem do detali. Zamieszkujące ją ludy będą zorganizowane w unikalne cywilizacje, z własnymi tradycjami i rozległą historią. Wirtualny świat ma oferować wysoki poziom interaktywności i pozwoli na budowanie przez graczy domów.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues powstaje wyłącznie z myślą o pecetach. Premiera planowana jest na końcówkę przyszłego roku. Warto na koniec dodać, że pieniądze zgromadzone na Kickstarterze są jedynie częścią budżetu gry. Richard Garriott zainwestuje bowiem w produkcję kilka milionów dolarów własnych środków.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-19 18:05:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow