Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sukces Kickstartera Hero-U: Rogue to Redemption - nowa gra twórców Quest for Glory zadebiutuje w przyszłym roku
Lista kickstarterowych sukcesów wydłużyła się o nową pozycję. Jest nią hybryda RPG i przygodówki zatytułowana Hero-U: Rogue to Redemption, nad którą pracują Lori i Corey Cole, czyli twórcy wspaniałej serii Quest for Glory. Końcówka zbiórki należała do bardzo nerwowych i wymagane minimum w wysokości 400 tysięcy dolarów udało się osiągnąć raptem kilka godzin przez zakończeniem akcji. Ostatecznie projekt zgromadził 409 tys. dolarów.

Jednocześnie twórcy cały czas kontynuują zbieranie funduszy za pośrednictwem serwisu PayPal i własnej strony. Jeśli uda im się w sumie zgromadzić pół miliona dolarów, to zatrudnieni zostaną aktorzy do podłożenia głosów postaciom w grze.

Głównym bohaterem Hero-U: Rogue to Redemption będzie Shawn O'Conner, czyli niedoszły kieszonkowiec, który zostaje schwytany podczas swojej pierwszej kradzieży, mającej być inicjacją do gildii. Chcąc uniknąć długiego pobytu w miejskim więzieniu zgadza się udać do szkoły specjalizującej się w resocjalizacji młodych kryminalistów. Pobyt w tej instytucji nie będzie sielanką, gdyż na Connera uweźmie się spora grupa uczniów i nauczycieli. Co gorsza, w lochach pod szkołą wydaje się powoli budzić pradawne zło.

Podobnie jak Quest for Glory, gra Hero-U: Rogue to Redemption połączy aspekty przygodówki i RPG. Wiele czasu spędzimy na tradycyjnym eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, gromadzeniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek. Jednocześnie istotną rolę odegrają statystyki bohatera, które znajdą zastosowanie zarówno w trakcie turowych starć wrogami, jak i podczas radzenia sobie z niektórymi łamigłówkami.

Shawn O'Conner posiadać ma umiejętności typowego łotrzyka, więc poza bezpośrednimi konfrontacjami z wrogami będziemy mogli również zastawiać pułapki i wykonywać zadania metodą skradankową. Cała gra została tak zaprojektowana, aby zapewnić graczowi sporą swobodę poczynań oraz kształtowania fabuły, a wiele zagadek będzie miało kilka alternatywnych rozwiązań.

Hero-U: Rogue to Redemption powstaje wyłącznie z myślą o pecetach i szykowane są wersje na systemy operacyjne Windows, OSX i Linux. Premiera zapowiadana jest na październik przyszłego roku.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2012-11-21 20:04:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow