Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Steelrising otrzyma pożądaną opcję
W czwartek 29 września soulslike Steelrising otrzyma kolejną popremierową aktualizację. Wraz z tym uaktualnieniem do produkcji trafi wyczekiwany przez wielu graczy tryb Nowej Gry Plus. Twórcy ze studia Spiders pokrótce omówili szczegóły nadchodzącego patcha w ogłoszeniu opublikowanym m.in. w serwisie Reddit.

Opcja ta będzie funkcjonować na identycznej zasadzie, co w innych grach. Nowa Gra Plus będzie dostępna dla każdego, kto już ukończył tytuł. Pozwoli ona rozpocząć przygodę od nowa, tyle że z zachowaniem całego dotychczasowego postępu i ze znacznie zwiększonym poziomem trudności. W NG+ napotkamy unikalne, potężniejsze warianty znanych wrogów, jak również nowe bronie z własnymi atakami oraz strój niedostępny poza Nową Grą Plus.

Studio Spiders wzięło też na warsztat balans podstawowej wersji Steelrising, w tym lodowych muszkieterów, granatów, amunicji oraz niektórych bossów. Nie zabraknie też rozmaitych poprawek warstwy technicznej, choć jak na razie nie podano żadnych konkretów.

Być może zmiany uwzględniają usprawnienia optymalizacji gry, która – jak widać w komentarzach ogłoszenia na forum Steama – zdaje się być dla wielu graczy głównym problemem Steelrising.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-22 12:44:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow