Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Stardew Valley - beta trybu multiplayer planowana jest na wiosnę
Stardew Valley jest już dostępne na rynku, ale brakuje w nim trybu wieloosobowego. Twórcy zapowiedzieli go jakiś czas temu, ale dopiero teraz mają dobre wieści dla wszystkich fanów wyczekujących tego elementu. Już tej wiosny rozpoczną się testy beta wersji 1.3, która wprowadzi tryb multiplayer.

Nowa aktualizacja to nie tylko tryb wieloosobowy, ale również kilka nowych wersji językowych. W przygotowaniu jest tłumaczenie włoskie, francuskie, tureckie i koreańskie. Aktualnie wszystkie zmiany z trybu multi już są skończone i cała nowa zawartość wymaga jedynie przetłumaczenia. Kiedy to się stanie, twórcy będą mogli oficjalnie wystartować testami beta.

Jak twierdzi Eric Barone, wszystko idzie zgodnie z planem i wersję beta trybu multiplayer powinniśmy otrzymać wiosną. Dokładnej daty nie podał. Nie powiedział również, jak dokładnie będą wyglądały testy. Stwierdził jednak, że więcej szczegółów poznamy bliżej startu bety. Testy miały się rozpocząć znacznie wcześniej, jednak ostatecznie je opóźniono.

Źródło:
Katarzyna Dąbkowska - gram.pl
Klemens
2018-02-17 09:51:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow