Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Starbreeze odsprzedało prawa wydawnicze do System Shock 3
Szwedzka firma Starbreeze Studios ogłosiła, że odsprzedała prawa wydawnicze do strzelanki System Shock 3. Nabywcą jest OtherSide Entertainment, czyli deweloper wspomnianego tytułu i poprzedni właściciel praw, który zawarł ze Szwedami kontrakt w marcu 2017 roku. Warto odnotować, że Starbreeze miało nie tylko wydać omawiany projekt, ale też współfinansowało jego powstawanie. Podpisana właśnie umowa zakłada, że pieniądze te zostaną zwrócone.

Uważam, że jest to dla nas najlepsze rozwiązanie, choć to smutne, że nie możemy ukończyć projektu wraz z z OtherSide. System Shock 3 to fantastyczny tytuł, opracowany we współpracy z legendą branży, Warrenem Spectorem, i nie mogę się doczekać premiery gry – stwierdził Mikael Nermark, pełniący obowiązki prezesa Starbreeze AB.

Nie wiadomo, jakie są przyczyny podjętej decyzji. W komunikacie stwierdzono jedynie, że Starbreeze planuje skupić się na posiadanych markach, takich jak Psychonauts 2 i Ten Crowns. Niestety nie ma też pewności, co zaistniała sytuacja oznacza dla System Shock 3. Utrata finansowania, połączona z koniecznością zwrócenia otrzymanych dotychczas pieniędzy (zapewne niemałych), może być dla studia sporym problemem.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-12 12:53:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow