Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Star Wars Jedi: Fallen Order - przecieki dotyczące fabuły gry
Podczas gdy miłośnicy kinowej sagi o rodzinie Skywalkerów czekają z utęsknieniem na ostatnią część trzeciej trylogii, fani multimedialnej rozgrywki z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych informacji o projekcie firmy Respawn Entertainment. Produkcja, znana jako Star Wars Jedi: Fallen Order, wciąż owiana jest tajemnicą. Ale od czego jest Reddit? Jeden z użytkowników popularnego forum napisał, że był uczestnikiem prezentacji marketingowej Disneya poświęconej marce Gwiezdnych wojen, na której organizatorzy przedstawili plany dotyczące franczyzy na 2019 rok.

Z tego co napisał użytkownik o pseudonimie u/Xyzsvtabc, wynika że Star Wars Jedi: Fallen Order miałoby zadebiutować w listopadzie 2019 roku, a akcja osadzona ma być około pięć lat po wydarzeniach znanych z Zemsty Sithów. Głównym bohaterem ma być młody padawan imieniem Cal (autor posta zapomniał nazwiska protagonisty), który cudem uniknął gniewu Lorda Vadera i jest jednym z nielicznych ocalałych czystkę Jedi. Niestety, plotka nie mówi o tym, jakiej chłopak jest rasy, czy też wybór pochodzenia postaci będzie możliwy do wyboru na początku gry (co raczej mało prawdopodobne). Mentorką młodego padawana miałaby być kobieta zwana Ceres, czyli prawdopodobnie nowa postać w uniwersum. Ponadto twórcy zdecydowali się pokazać wiele grafik koncepcyjnych i art-worków.

Kolejną ciekawą informacją jest to, że nasz główny bohater ma spotkać na swojej drodze postaci znane chociażby z komiksów. Autor posta wspomina także o gościnnym występie Siódmej oraz Dziewiątej Siostry, czyli Inkwizytorek, które możecie kojarzyć z serialu Star Wars: Rebelianci.

Jeżeli rzeczywiście Star Wars Jedi: Fallen Order miałoby ukazać się za niespełna rok, to niedługo możemy spodziewać się kolejnych informacji, tym razem z oficjalnego źródła. Poza tym, że gra powstaje i jest tworzona przez ludzi odpowiedzialnych za Titanfalla 2, niestety niewiele wiemy. Biorąc pod uwagę, że podczas telekonferencji poświęconej wynikom Electronic Arts w trzecim kwartale 2018 roku, prezes Andrew Wilson zdradził, że Respawn Entertainment ma w planach wydanie więcej niż jednej gry w 2019 roku, to kto wie, czy przeciek nie okaże się prawdziwy.

Warto wspomnieć, że temat Star Wars Jedi: Fallen Order nie był jedynym poruszonym przez użytkownika forum. Jako że ten uczestniczył (o ile przeciek jest prawdziwy) w prezentacji marketingowej dotyczącej całej marki, to musiały się tam również znaleźć informacje o filmach i serialach. Według plotki akcja Epizodu IX ma się toczyć rok po wydarzeniach znanych z Ostatniego Jedi. Punktem kulminacyjnym filmu ma być pojedynek pomiędzy Kylo Renem oraz Rey. Świeżo upieczony przywódca Najwyższego Porządku ma ponownie nosić swój charakterystyczny hełm, tym razem „stuningowany” o czerwone elementy. Jeżeli tęskniliście za duetem robotów znanych z oryginalnej trylogii, to może ucieszy Was informacja, że BB8 również ma dostać swojego „przyjaciela” - niewielkiego droida Bio. Podobnie jak przy okazji prezentacji gry, twórcy także pokazali, jak pisze użytkownik forum, „masę art-worków”.

Oprócz informacji o filmie, poznaliśmy też kilka plotek dotyczących srebrnego ekranu. W planach jest serial nazwany The Mandalorian, za którego odpowiedzialność ma wziąć kilku reżyserów. Fabuła ma opowiadać o losach Mandalorianina, który podczas jednej ze swoich misji decyduje się ocalić dziecko, będące jego celem, co jest złamaniem restrykcyjnego kodeksu honorowego ludu wojowników. Widzowie mają śledzić rozwijającą się między mężczyzną a dzieckiem relację.

Pozostając w temacie seriali, Disney rzekomo chce wypuścić również mini-serię nazwaną Galaxy of Adventures. Kolejne odcinki mają trwać od jednej do dwóch minut. Według plotki możemy spodziewać się trzydziestu odcinków. Serial ma na celu ponowne przedstawienie kultowych postaci znanych ze starszych dzieł młodszej widowni, dlatego prawdopodobnie każdy odcinek będzie poświęcony innemu bohaterowi.

Trzeba oczywiście pamiętać, że wszystkie podane wyżej informacje pochodzą z niepewnego źródła, dlatego w żaden sposób nie są zobowiązujące. Z drugiej strony, zarówno w branży wirtualnej rozrywki, jak i filmowej, zdarzały się przypadki, że przecieki zdradzały faktyczny stan rzeczy. Pozostaje tylko czekać na więcej szczegółów, tym razem potwierdzonych.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2018-12-03 21:22:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow