Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Star Wars: The Old Republic - zapowiedziano darmowe rozszerzenie Galactic Starfighter
Firma Electronic Arts, wydawca gry Star Wars: The Old Republic, ujawniła nowe rozszerzenie do tej produkcji. Galactic Starfighter wprowadzi do zabawy powietrzne starcia myśliwcami Starfighter dla 24 graczy.

Dzięki temu rozszerzeniu gracze otrzymają dostęp do wielu rodzajów statków kosmicznych, które dodatkowo będą mogli dostosować pod względem wyglądu. Oprócz tego udostępnione zostaną nowe tryby (niestety nie ujawniono jakie), strefy walki i starcia PvP, w których uczestniczyć mają dwie drużyny, składające się z 12 graczy każda. Wraz z zapowiedzią opublikowano powyższy zwiastun, na którym można obejrzeć fragmenty rozgrywki.

Data premiery będzie różna, w zależności od statusu gracza. W pierwszej kolejności, 3 grudnia, możliwość zabawy w ramach wcześniejszego dostępu do Galactic Starfighter otrzymają aktywni abonenci. 14 stycznia zawartość zostanie odblokowana dla preferowanych graczy (klienci sklepu online, którzy dokonają zakupu dowolnego przedmiotu w dniach 14 stycznia – 3 lutego 2014 roku). Natomiast od 4 lutego 2014 roku rozszerzenie zostanie odblokowane dla pozostałych osób.

Dodatkowo poinformowano, że wszyscy chętni, którzy skuszą się na opłacenie abonamentu do 1 listopada 2013 roku, otrzymają specjalny statek i malowania. Poza tym fani z wcześniejszym dostępem (preferowani gracze i oczywiście abonenci), dostaną po dwa kombinezony pilotów i specjalne tytuły w grze.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2013-10-09 18:50:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow