Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Star Wars: The Old Republic – Galactic Strongholds to tytuł dodatku, w którym otrzymamy własny dom
Na początku bieżącego miesiąca w sieci pojawił się film z gry Star Wars: The Old Republic, który sugerował, że wkrótce MMORPG od studia BioWare zostanie wzbogacone o możliwość nabywania przez graczy rezydencji. Wczoraj deweloper potwierdził te przypuszczenia – zapowiedziano bowiem Galactic Strongholds, kolejne darmowe rozszerzenie, które trafi w ręce wszystkich graczy w sierpniu bieżącego roku. Na jego zawartość będą składały się nie tylko wspomniane twierdze, lecz również opcja wystawiania przez gildie własnych okrętów flagowych. Tak jak w przypadku poprzedniego dodatku (Galactic Starfighter), osoby, które opłacają abonament, położą ręce na rozszerzeniu nieco szybciej, lecz w ramach wczesnego dostępu – a więc nie będą mogły cieszyć się od razu wszystkimi zapowiadanymi atrakcjami. Pełny rozkład jazdy związany z rozszerzeniem Galactic Strongholds znajdziecie poniżej.

 • 4 kwietnia – osoby, które w tym dniu będą miały status subskrybenta, otrzymają 500 Cartel Coins (specjalną walutę do wykorzystania na Cartel Market).
 • 5 maja – osoby, które będą mogły poszczycić się opłacaniem abonamentu również miesiąc później, dostaną 1000 Cartel Coins.
 • 24 czerwca – subskrybenci będą mogli cieszyć się Galactic Strongholds w ramach wczesnego dostępu. Otrzymają do dyspozycji rezydencję na macierzystej planecie swojej frakcji, a także Nar Shadaa Sky Palace Stronghold jako bonus – wraz z podstawowymi funkcjami, jakie wiążą się z twierdzami (czyli dekorowanie, zapraszanie innych graczy etc.). Co więcej, osoby, u których wykryty zostanie aktywny abonament dnia 11 maja, otrzymają wspomnianą rezydencję z trzema dodatkowymi pomieszczeniami.
 • 29 czerwca – dodatek we wczesnym dostępie zostanie odbokowany również dla preferowanych graczy (czyli osób korzystających z mikropłatności etc.).
 • Sierpień – rozszerzenie trafi w ręce wszystkich graczy, debiutując w pełnej wersji, która zaoferuje również możliwość budowania okrętów flagowych przez gildie oraz dodatkowe wyposażenie dla rezydencji w ramach systemu Legacy.

  Źródło:
  "Draug" - GRY-OnLine
 • Klemens
  2014-03-20 18:36:29
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow