Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Stan Lee upamiętniony w World of Warcraft
Nikomu nie trzeba chyba mówić, kim był Stan Lee i jak wiele zrobił dla popkultury. Wybitny twórca i wieloletni prezes Marvela zmarł w listopadzie ubiegłego roku. Od tego czasu był wielokrotnie wspominany przez innych artystów, aktorów, rysowników czy współpracowników. Doczekał się nawet uhonorowania ze strony konkurencyjnego DC Comics, a przez jakiś czas w kolejnych komiksach wydawnictwa pojawiała się dedykowana mu strona. Na tak wybitną postać obojętna nie mogła pozostać branża gier.

Na nietypowy hołd zdecydowała się firma Blizzard, która wraz z aktualizacją 8.1.5 wprowadzi do gry World of Warcraft strażnika Stanleya. Postać będzie można spotkać w Stormwind, dumnie kroczącą po korytarzach zamku i pozdrawiającą napotkanych graczy okrzykiem „Excelsior”. Słowo to jest zapewne dobrze znane wszystkim miłośnikom komiksów, a także Stana Lee, który uczynił sobie z niego ulubione powiedzonko.

Postać mająca przypominać Stana Lee nosi charakterystyczne okulary oraz siwy wąs. Jak udało się odkryć serwisowi Wowhead, nie jest to jedyny model Stanleya, jaki powstał na potrzeby gry. Blizzard dodał jeszcze dwa warianty postaci, ale ich lokalizacja pozostaje nieznana. Jeżeli modele rzeczywiście trafiły do gry, to pewnie kwestia czasu i fani odszukają je w ogromnym świecie produkcji. Warto przypomnieć, że to nie pierwsze tego typu uhonorowanie zmarłej osoby w WOW-ie. Kilka lat temu twórcy zdecydowali się na podobny zabieg. Wtedy do gry trafiła postać Robina, która była upamiętnieniem zmarłego Robina Williamsa.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2019-01-10 17:41:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow