Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Square Enix pracuje nad kontynuacją Octopath Traveler
Według doniesień portalu TweakTown (powołującego się na japoński magazyn Famitsu), firma Square Enix rozpoczęła produkcję kontynuacji Octopath Traveler – zeszłorocznej, hitowej gry jRPG na Nintendo Switch. Informacji takich udzielił producent pierwszej części, Tomoya Asano. Podobnie jak oryginalna odsłona, sequel jest tworzony z myślą o hybrydowej platformie Nintendo. Gra nie ma na razie nawet przybliżonej daty premiery.

Octopath Traveler to dwuwymiarowa gra jRPG inspirowana klasykami gatunku, takimi jak pierwsze odsłony cyklu Final Fantasy czy Chrono Trigger. Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie Orsterra, który możemy zwiedzać jako jeden z ośmiu odmiennych bohaterów. Co ważne, każda z postaci ma własny charakter, cele i wątek fabularny. Produkcja Square Enix oferuje także taktyczny, turowy system walki, piękną oprawę graficzną w stylu retro i świetną, wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową. Produkcja zadebiutowała 13 lipca 2018 roku i została ciepło przyjęta przez branżowych ekspertów.

Warto odnotować, że w produkcji znajduje się także darmowa, mobilna odsłona serii Octopath Traveler, mająca być prequelem oryginalnego tytułu.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-18 17:42:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow