Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sprzedaż fizycznych kopii Anthem o połowę gorsza niż w przypadku Mass Effect Andromeda
Anthem nie okazało się tytułem, z którego BioWare mogłoby być wyjątkowo dumne. Gra daje dużo radości z latania javelinami i strzelania do wrogów, natomiast to i owo do życzenia pozostawia fabuła oraz przesadnie dużo ekranów wczytywania. Ogółem Anthem nie zebrało wysokich ocen. Jak odbiór przełożył się na sprzedaż? Okazuje się, że jest to gra, która w minionym tygodniu w Wielkiej Brytanii znalazła się na szczycie listy najbardziej rozchwytywanych tytułów, wyprzedzając znajdujące się na miejscu drugim Far Cry: New Dawn i FIFA 19 z miejsca trzeciego. Równocześnie, w porównaniu z krytykowanym Mass Effect Andromeda, sprzedaż była niższa o połowę. Mowa tu wyłącznie o wersjach pudełkowych, nie wiadomo zatem, jak wiele kopii sprzedano przez PSN, Xbox Live czy EA Origin.

Z kolei, jeśli porównać wyniki sprzedaży pudełkowego Anthem z innymi grami, to tytuł ten wypada gorzej niż Kingdom Hearts 3 czy Resident Evil 2.

Anthem będzie jednak nadal rozwijane i zaoferuje fanom nieco atrakcji. Niedawno poznaliśmy plany rozwoju gry na najbliższe 3 miesiące.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2019-02-25 18:34:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow