Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sony Online Entertainment zwiększa opłaty za granie w swoje produkcje MMO
Dość (nie)ciekawą wiadomość mailową otrzymali wszyscy subskrybenci pakietu Station Access, który oferuje możliwość gry w kilka produkcji z gatunku MMO firmy Sony Online Entertainment.

Otóż okazuje się, że każdemu użytkownikowi, korzystającemu z tej usługi od 2 kwietnia przyjedzie zapłacić za miesiąc gry w swoje ulubione tytuły o 5 dolarów więcej, bowiem opłata ta będzie wynosiła 29,99 dolarów (plus podatek). Oczywiście, jest to zrozumiałe, bowiem wiadomo – ceny usług rosną, w dodatku SOE w ramach pakietu Station Access wydała ostatnio bardzo ciekawą produkcję o nazwie Vanguard: Saga of Heroes. Najciekawsze jest jednak to, że według informacji zawartych w mailu subskrybent nie musi się absolutnie się tą podwyżką interesować – po prostu wyższa kwota bez jego zgody zostanie automatycznie pobrana z jego konta. Ciekawie, nieprawdaż?

Na dzień dzisiejszy, Station Access daje graczom możliwość zagrania w takie tytuły, jak: Vanguard: Saga of Heroes, Everquest, PlanetSide, Everquest II (PC i Mac), Star Wars Galaxies, The Matrix Online, Infantry, Cosmic Rift, Tanarus, a także Everquest Online Adventures na konsolę PS2.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2007-03-02 20:36:08
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow