Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sony Online Entertainment opisuje koniec gry Star Wars Galaxies
Firma Sony Online Entertainment ogłosiła plan eventu mającego towarzyszyć oficjalnemu wyłączeniu serwerów gry Star Wars Galaxies. Nie zdradzono wszystkich szczegółów i niespodzianek, jednak z podanych informacji gracze mogą się dowiedzieć co ich czeka na zakończenie 8-letniej kariery gry MMO osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wszystko rozpocznie się 14 grudnia o godzinie 21 czasu pacyficznego. Wtedy to nastąpi rozstrzygnięcie Galaktycznej Wojny Domowej. Zdobywanie punktów zostanie wstrzymane, a gracze dowiedzą się, która ze stron zwyciężyła. Kilkanaście godzin później mają rozpocząć się walki, w których udział wezmą obydwie strony konfliktu. Zaraz po nich na serwerach będzie mieć miejsce seria restartów, by o godzinie 21 czasu pacyficznego definitywnie zakończyć żywot Star Wars Galaxies.

Firma Sony Online Entertainment serdecznie wszystkich zaprosiła na oficjalne zakończenie 8-letniej przygody. Zainteresowani tym eventem gracze powinni pilnie śledzić wątek na forum gry, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat specjalnego wydarzenia.

Gra Star Wars Galaxies zadebiutowała latem 2003 roku. Pomimo tego, że spotkała się z mieszanym przyjęciem krytyków i graczy, zdołała zaskarbić sobie grupkę wiernych fanów i doczekała się trzech dodatków. Wszystko jednak musi się kiedyś skończyć i 15 grudnia Star Wars Galaxies odejdzie, by zrobić miejsce dla nadchodzącej gry MMO osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Star Wars: The Old Republic, która oficjalnie zadebiutuje 20 grudnia.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-12-04 10:06:37
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow