Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Skyrim z nowym poziomem trudności i nieograniczonym rozwojem postaci – łatka 1.9 na pecetach
Studio Bethesda Softworks wypuściło wersję beta łatki 1.9 do pecetowej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim. Nie byłoby w tym nic szczególnie ciekawego, gdyby nie to, że wprowadza ona dość istotne zmiany poszerzające rozgrywkę. Dwie najważniejsze nowości to usunięcie ograniczenia maksymalnego poziomu doświadczenia oraz niedostępny wcześniej „legendarny” poziom trudności. Jednak jest powód, żeby wrócić do gry po tylu miesiącach od premiery.

Wersję beta aktualizacji 1.9 można ściągać na Steamie ze stosownej zakładki – proces wyjaśniono na blogu Bethesdy (jako, że jest to testowa wersja, nie zostanie ona automatycznie zainstalowana). Producent zalecił na nim także zrobienie kopii zapasowej zapisów, z którymi nie powinno stać się nic złego, ale lepiej dmuchać na zimne. Posiadacze wersji gry z Xboksa 360 i PlayStation 3 nie zostaną na lodzie. Bethesda przekazała, że aktualizacja 1.9 trafi na konsole najprawdopodobniej w tym miesiącu. Studio odezwie się, gdy będzie znało konkretne daty.

W ramach wersji 1.9 wprowadzono „legendarny” poziom trudności oraz „legendarne” umiejętności. Chodzi o to, że otrzymamy możliwość zresetowania zdolności z poziomu 100 na 15, kasując przy tym ich właściwości. W zamian za to będzie dało się kontynuować ogólny rozwój postaci. To z kolei przekłada się na prosty wniosek: znika ograniczenie maksymalnego poziomu.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-05 11:55:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow