Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Skyforge - boskie MMORPG w otwartej becie
Na początku bieżącego miesiąca dowiedzieliśmy się, że otwarte beta testy MMORPG Skyforge od studiów Allods Team i Obsidian Entertainment rozpoczną się 16 lipca. Deweloperzy słowa dotrzymali i od kilkunastu godzin wszyscy zainteresowani mogą bawić się najnowszym tytułem. Jednocześnie zdradzono, że osoby, które zalogują się do gry pomiędzy 16 a 23 lipca otrzymają unikalny Mechanic Costume (kostium mechanika). Krótko pisząc, zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę i dołączyć do rozgrywki. Pamiętajcie, że Skyforge to darmowa produkcja, ale deweloperzy sprzedają też dwa zestawy kolekcjonerskie, dające pewne bonusy.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z pakietem Starter Pack za 13,99 euro (około 58 zł), który zapewnia dostęp do trzydziestodniowego konta premium, 6000 Argents (wewnętrzna waluta), tytułu Aelion Defender i nie tylko. Jeszcze bogatszy jest jednak kosztujący 54,99 euro (ponad 220 zł) zestaw Wardens of the Wasteland, dzięki któremu można od razu otrzymać dwie dodatkowe klasy postaci – Alchemika i Rycerza. Ponadto otrzymuje się sześćdziesiąt dni konta premium, 20000 Argents i szereg innych elementów.

„Przez ostatnie sześć miesięcy współpracowaliśmy z naszą społecznością biorącą udział w zamkniętych beta testach, by uzyskać niezbędne informacje, które wykorzystaliśmy podczas produkcji (…) Wprowadziliśmy tysiące usprawnień – od lepszego zbalansowania rozgrywki, przez optymalizację, usprawnienie działania serwerów, aż po wyeliminowanie błędów” – powiedział Eric DeMilt, producent ze studia Obsidian Entertainment.

Skyforge to gra MMORPG, w której trafiamy do fantastycznego świata Aelion. Gracze wcielają się w niezwykłych ludzi, posiadających boską cząstkę, której rozwijanie jest centralnym punktem programu. Naturalnie nie zabrakło rozmaitych klas postaci oraz szeregu misji i różnych trybów gry. Deweloperzy obiecali, że w najbliższych miesiącach zawartość produkcji będzie stale powiększana.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-17 14:41:48
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow