Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Skasowane MMORPG Earthrise ożyje pod koniec tego roku za sprawą studia SilentFuture
W listopadzie zeszłego roku studio Masthead ogłosiło, że zamierza przestawić swoje MMORPG Earthrise z abonamentów na model darmowy z mikropłatnościami. Niestety, koszty tej metamorfozy okazały się zbyt duże. W lutym tego roku serwery gry zostały ostatecznie zamknięte. Twórcy stwierdzili co prawda, że w przyszłości prace mogą zostać wznowione pod warunkiem, że znajdzie się odpowiedni inwestor, ale jednocześnie przyznali, że szanse na to są raczej nikłe. Teraz jednak okazało się, że Earthrise zostanie jednak wskrzeszone. Co jednak ciekawe, nie zajmie się tym Masthead. Zamiast tego gra została przekazana niemieckiemu studiu SilentFuture.

Nowa wersja zatytułowana została Earthrise: First Impact. Gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami, a jej premiera zapowiadana jest na czwarty kwartał tego roku. Tak późny termin debiutu rynkowego spowodowany jest ogromem prac, jaki czeka zespół SilentFuture. Earthrise miało spory potencjał, ale wypuszczono je w fatalnym stanie technicznym i doprowadzenie projektu do odpowiedniego poziomu zajmie sporo czasu. Niedopracowanie było zresztą głównym powodem porażki tej produkcji, więc nowi właściciele nie zamierzają powtarzać tego błędu. Wystartowała już oficjalna strona, ale na razie umieszczono tam jedynie krótkie FAQ.

Ludzie z SilentFuture obiecują przede wszystkim zlikwidowanie potwornych lagów, które często czyniły zabawę w Earthside po prostu niemożliwą. Jednocześnie zmiany w silniku oraz mechanizmach rozgrywki są tak głębokie, że nie pojawi się opcja wykorzystania starych postaci, każdy będzie musiał stworzyć nowego bohatera.

Earthrise: First Impact wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami, ale twórcy nie zamierzają pozwolić, aby płacący gracze zdominowali rozgrywkę. Zamiast tego w wirtualnym sklepiku za prawdziwe pieniądze znajdziemy głównie nowe ubrania i akcesoria, które nie wpłyną na możliwości postaci.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2012-05-13 19:53:40
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow