Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter na pierwszym zapisie rozgrywki
Firma Bigben Interactive oraz studio Frogwares wypuściły pierwszy zapis rozgrywki z Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu detektywistycznych przygodówek z najsłynniejszym detektywem w roli głównej.Przypomnijmy, że Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter to ósma odsłona cyklu, ale w rzeczywistości jest to bezpośrednia kontynuacja Sherlock Holmes: Crimes and Punishments. Ta wydana dwa lata temu produkcja stanowiła swoisty restart serii. Tytułowy detektyw został w niej poddany kuracji odmładzającej, autorski silnik studia Frogwares porzucono na rzecz technologii Unreal Engine, a w mechanizmach rozgrywki zaszły istotne zmiany.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter stanowić ma rozwinięci rozwiązań swojego poprzednika. Ponownie w trakcie kampanii zmierzymy się z pięcioma odrębnymi sprawami, a w rozwoju fabuły kluczową rolę odegra system decyzji i konsekwencji. Większość czasu spędzimy na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu łamigłówek, a zagadki oparte zostaną głównie na sprytnym wykorzystywaniu zdolności detektywistycznych Sherlocka.

Przypomnijmy, że Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter trafi do sprzedaży 27 maja tego roku. W planach są wersje na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra zadebiutuje tego samego dnia na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-04-09 18:04:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow