Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Shenmue III ufundowane
Niedawno suma pieniędzy przeznaczonych na Shenmue III osiągnęła 2 miliony dolarów, które przekazało prawie 25 tysięcy fundujących. Tak więc gra jest już ufundowana i można spokojnie mówić o rekordowym tempie zbiórki na grę wideo.

Niewykluczone zresztą, że japoński RPG będzie się mógł pochwalić także największą zebraną kwotą spośród gier fundowanych poprzez Kickstartera, skoro wymogiem osiągnięcia ostatniego z celów dodatkowych – kolejnych minigier w Baisha Village – jest zebranie 4 milionów dolarów. A przecież dotychczasowy rekordzista, Bloodstained: Ritual of the Night (5,5 milionów dolarów po zakończeniu zbiórki) zaczynał z minimalną kwotą ustaloną na 500 tysięcy dolarów, a zaledwie kilka tytułów przekroczyło kwotę 4 milionów dolarów. W pobiciu rekordu mogą pomóc bonusy dla osób, które przeznaczyły na produkcję gry odpowiednią kwotę: od drobiazgów w rodzaju możliwości udziału w ankietach dotyczących tego, co ma się znaleźć w grze, przez cyfrowe lub fizyczne wydania Shenmue III, koszulki, art booki, skórki, czy płytę z muzyką z gry, aż po… kurtkę noszoną przez aktora Masaya Matsukaze (znanego jako głos Ryo, protagonisty dwóch pierwszych odsłon serii) przez 14 lat na konferencjach prasowych (jak nietrudno zgadnąć, chętny już się znalazł).

Według informacji zamieszczonych na stronie zbiórki, Shenmue III ukaże się w grudniu 2017 roku na PlayStation 4 oraz – uwaga – PC.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2015-06-16 16:50:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow