Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Seven: Enhanced Edition zadebiutuje w tym miesiącu na PS4 i PC
Skradankowe RPG akcji - Seven: The Days Long Gone produkcji polskiego studia Fool's Theory ponownie zadebiutuje na rynku 26 marca tego roku. W oficjalnym komunikacie deweloper poinformował, że gra pojawi się w wersji Enhanced Edition na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4.

Edycja ta, oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie dodatek Drowned Past. Gracze będą w nim mogli ponownie wcielić się w rolę Teriela. Połączy on swoje siły z awanturniczą grupą znaną pod nazwą Enklawa, by splądrować wrak tajemniczego okrętu. Rozszerzenie to ma wystarczyć na siedem godzin zabawy.

Oprócz nowego wątku fabularnego Enhanced Edition doda także wiele nowych schematów, broni czy umiejętności. Dodatkowo, znajdą się tam typy przeciwników, których nie spotykało się w podstawowej wersji gry.

Każdy, kto posiada podstawową wersję produkcji, otrzyma Seven: Enhanced Edition jako bezpłatną aktualizację.

Warto przypomnieć, że Seven: The Days Long Gone to debiutancka produkcja polskiego studia Fool's Theory, które zostało założone przez byłych pracowników CD Projekt RED. Gra stanowi połączenie skradanki oraz RPG akcji. Wcielamy się w niej Teriela – utalentowanego złodzieja, zesłanego na wyspę więzienną Peh. Wraz z mieszkającym w jego głowie demonem, musi wykonać misję, decydującą o losie cywilizacji.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-11 21:16:55
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow