Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sen o Dolinie - nowa gra
Agencja Wydawnicza RUNA opublikowała komunikat poświęcony grze inspirowanej cyklem o Wilżyńskiej Dolinie Anny Brzezińskiej.

Wydawnictwo Runa i osakana.gmz przedstawiają "Sen o Dolinie": http://www.runa.pl/gry/dolina/dolinagame.html grę przygodową inspirowaną książkami Anny Brzezińskiej "Opowieści z Wilżyńskiej Doliny" oraz "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny". Gra opowiada o współczesnym młodym człowieku wciągniętym w fantastyczny świat znany z książek. Teraz od sprytu i pomysłowości gracza zależy, czy się z niego wydostanie.

Gra nawiązuje w formie - choć nie jest im niewolniczo wierna - do klasycznych 8-bitowych tytułów, takich jak "Final Fantasy" czy "Legend of Zelda". Ograniczenia sprzętowe konsoli z lat 80. wymuszały na twórcach stosowanie oszczędnej formy, takiej jak niewielka paleta kolorów czy przedstawienie postaci gracza jako małej, zabawnej figurki. Brak współczesnej barokowej dosłowności miał wiele zalet - symboliczna grafika wymagała od gracza uruchomienia wyobraźni. Zapraszamy zatem do magicznego, pełnego niespodzianek świata Wilżyńskiej Doliny oraz jego gospodyni, Babuni Jagódki.
Informacja prasowa Agencji Wydawniczej RUNA
2010-11-20 21:01:24
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow