Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Seed w majowej ofercie promocyjnej
Debiutująca w najbliższy wtorek gra Seed, pozwoli na darmową rozgrywkę przez czternaście pierwszych dni od zainstalowania programu. Później za użytkowanie produktu firmy Runestone Game Development trzeba będzie płacić i to sporo (13 euro). Autorzy przygotowali jednak małą promocję, która umożliwi dłuższą zabawę za takie same pieniądze.

Każdy, kto do 31 maja opłaci miesięczny abonament, otrzyma możliwość rozgrywki w Seed przez kolejne trzydzieści dni za darmo. Oferta nie zostanie przedłużona w czasie, dlatego wszyscy zainteresowani eksploatacją programu, powinni już teraz przedsięwziąć odpowiednie kroki w celu wykorzystania promocji. Wraz z premierą gry Seed, która nastąpi 2 maja bieżącego roku, na oficjalnej stronie projektu będzie można pobrać niezbędne do zabawy oprogramowanie.

Seed przenosi nas w odległą przyszłość, do obcego świata, w którym zdesperowani osadnicy muszą połączyć siły aby zapewnić przetrwanie swojej koloni oraz całej naszej rasie. Planeta nazwana Da Vinci nie jest już tak przyjazna jak to wydawało się wcześniej - okazało się, iż występuje tu bardzo agresywna i wroga bakteria. Na dodatek kontakt z Ziemią został utracony kilka dziesięcioleci temu a proces terraformingu planety z niewiadomych powodów zatrzymał się. Koloniści muszą stawić czoła różnorodnym problemom - przeludnieniu, wewnętrznym konfliktom, anomaliom pogodowym i obcej formie życia - inaczej obiecany raj zmieni się w raj utracony.

Źródło:
GRY-OnLine
Klemens
2006-04-27 17:32:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow