Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Sacred Legends - RPG akcji zadebiutowało na iOS i Androidzie
Doczekaliśmy się wreszcie premiery Sacred Legends, czyli mobilnej odsłony popularnego cyklu RPG-ów akcji. Jest to pierwsza część serii opracowana z myślą o ekranach dotykowych.

Gra przenosi nas to pełnej magii krainy Ancaria. Jak zwykle na barki graczy spada obowiązek ocalenia całego świata. Tym razem źródłem zagrożenia są istoty znane jako demoniczni lordowie, którzy knują, aby otworzyć bramy do piekła. To pozwoliłoby im ściągnąć posiłki i szybko przejąć kontrolę nad domenami śmiertelników.

Sacred Legends stanowi klasycznie realizowane RPG akcji. Wydarzenia obserwujmy więc z lotu ptaka, a zabawa sprowadza się głównie do eksplorowania świata, wypełniania zadań, rozwijania postaci i walki z hordami wrogów za pomocą mocno zręcznościowego systemu potyczek.

Gra oferuje trzy klasy postaci – wojownika, łuczniczki i dysponującego magicznymi mocami serafina. Każda z nich posiada inny ekwipunek, styl walki oraz zdolności. W trakcie rozgrywki bohaterów możemy rozwijać inwestując punkty doświadczenia w odblokowywanie umiejętności na mocno rozgałęzionym drzewku. System opracowano tak, aby pozwalał na duża swobodę w kształtowaniu kariery herosów.

Autorzy przygotowali duży świat wypełniony gęsto przygodami, więc ukończenie kampanii zajmie dużo czasu, a do tego na przejście czeka także długa lista opcjonalnych misji pobocznych. Ponadto na zabawie solo się nie kończy, gdyż twórcy nie zapomnieli również o opcji multiplayer. Pozwala ona połączyć siły z innymi graczami w trybie kooperacyjnym lub też zmierzyć się z nimi na arenach PvP.

Sacred Legends opracowało studio Chimera Interactive, a wydała firma Deep Silver. Produkcja ukazała się w wersjach na mobilne systemy iOS i Android. Na obu tych platformach autorzy postanowili skorzystać z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-25 12:11:33
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow