Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie wyglądał najlepiej na pecetach
Do tej pory nie byliśmy rozpieszczani informacjami o grze S.T.A.L.K.E.R. 2, bo wieści na jej temat ograniczały się właściwie tylko do lakonicznej zapowiedzi sprzed kilku miesięcy. Ostatnie dni przyniosły jednak zmianę w tym temacie. Studio GSC Game World przedstawiło na Facebooku pierwszą część serii pytań i odpowiedzi dotyczących ambitnego projektu.

Producent przekazał, że w drugiej pełnoprawnej odsłonie serii poznamy zupełnie nową historię i bohaterów, chociaż spotkamy też kilku starych znajomych (niestety na razie nie wiemy których). Gra będzie kładła jeszcze większy nacisk na lubianą przez graczy konieczność toczenia nieustannej walki o przetrwanie. Spodziewajcie się dużej porcji radiacji.

S.T.A.L.K.E.R. 2 skorzysta oczywiście z nowego silnika graficznego i trafi także na konsole. GSC Game World przekonuje, że nie wpłynie to negatywnie na jakość pecetowej wersji. Wręcz przeciwnie, posiadacze komputerów powinni dostać produkcję wyglądającą lepiej od konsolowych odpowiedników, bo korzystającą między innymi z DirectX 11.

Jak widać dostaliśmy informacje bardzo ogólne i nie mówiące wiele o treści samej gry. Ekipa z Ukrainy stara się jednak uspokoić fanów serii i zapewnić ich, że S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie równie ambitny jak pierwowzór. To dobre wieści, bo chociaż „jedynka” nie była doskonała to zdobyła uznanie właśnie za swój klimat, otwartą strukturę i złożoność.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-01-12 10:09:05
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow