Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ruszyła przedsprzedaż Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan
Nieco później niż pierwotnie zakładano ruszyła przedsprzedaż trzeciego rozszerzenia do gry Star Wars Galaxies, o nazwie Trials of Obi-Wan. Początkowo wspominano o dacie 26 września, ale dopiero teraz udało się ruszyć z ofertą pełną parą.

Propozycja firmy Sony Online Entertainment jest dlatego interesująca, ponieważ pozwoli skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez dodatek na siedem dni (25 października) przed jego oficjalną premierą. Do dyspozycji użytkowników zamawiających rozszerzenie w przedsprzedaży zostanie oddany też ekskluzywny statek transportowy, potrafiący wziąć na pokład osiem osób. Cena dodatku: 29.99 dolarów.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wana Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.
Klemens
2005-10-05 09:09:03
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow