Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Runes of Magic od teraz także w przeglądarce
Frogster znalazł nowy sposób na to, aby zainteresować graczy swoją popularną grą free to play Runes of Magic. Od kilkudziesięciu godzin w produkcję można grać także za pośrednictwem przeglądarki. Z tego wygodnego dostępu do gry skorzystają podobno tylko osoby z Europy. Oficjalnie przeglądarkowy Runes of Magic działa w najnowszych wersjach Internet Explorer, Firefox oraz Chrome.

Runes of Magic działający w okienku przeglądarki to efekt pracy firm Kalydo oraz Runewalker Entertainment, które przygotowały i testowały grę od wielu miesięcy. Żeby uruchomić produkcję wystarczy zainstalować oprogramowanie Kalydo Player i ściągnąć około 100 MB. Później możemy zalogować się na posiadane konto i rozpocząć zabawę na tych samych serwerach, co w wersji klasycznej. Wszelkie wątpliwości wyjaśniono na oficjalnym forum.

Przeniesienie gry do poziomu przeglądarki jest doskonałą metodą na to, aby pokazać ją nowym osobom. Gracze, którzy chcieliby przekonać się, czy Runes of Magic ich zainteresuje, nie muszą już ściągać obszernego klienta. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę i rozpocząć zabawę. Sam pomysł na MMO w okienku Opery, Internet Explorera, czy Firefoksa nie jest niczym nowym. W taki sposób funkcjonuje jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku – RuneScape.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2012-04-25 15:36:36
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow