Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Rozczarowanie brakiem walki oburącz w Cyberpunk 2077, choć nikt jej nie zapowiadał
Do premiery Cyberpunka 2077 coraz bliżej, a my poznajemy kolejne szczegóły na temat produkcji CD Projekt RED. Nie zawsze są to jednak optymistyczne wieści. Chociaż walka oburącz nigdy nie została oficjalnie zapowiedziana, to społeczność i tak podejrzewała, że taka mechanika może pojawić się w grze. Jeden z pracowników rodzimej firmy – Marcin Momot – rozwiał jednak wszelkie wątpliwości i ogłosił, że w tytule zabraknie takiej funkcji.

Spekulacje odnośnie walki oburącz mają swoje źródło w pierwszych materiałach z gry. Wśród nich wyróżnić można między innymi gameplay pochodzący z targów E3 w 2018 roku. Na samym jego początku (ok. 1 minuty i 45 sekundy) widzimy jak towarzysz V – Jackie – wyciąga z kabury dwa pistolety jednocześnie. Możliwe więc, że implementacja takiej funkcji była w planach lecz ostatecznie pomysł został porzucony.

Co ciekawe, to niejedyna rzecz usunięta z Cyberpunka 2077, o której słyszymy w ostatnim czasie. W tym miesiącu dowiedzieliśmy się, że w finalnej wersji tytułu nie zobaczymy także dwóch innych mechanik, które widzieliśmy na wcześniejszych materiałach – jazdy metrem i biegania po ścianach.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2020-07-25 08:35:49
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow