Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Risen 3: Władcy tytanów ukaże się w Europie 15 sierpnia
Firma Deep Silver, wydawca gry cRPG Risen 3: Władcy tytanów (Risen 3: Titan Lords), ujawniła datę premier produkcji. Tytuł ukaże się w Europie 15 sierpnia bieżącego roku (trzy dni wcześniej zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych). Projekt dostępny będzie również w Polsce, przy czym zostanie zlokalizowany kinowo (napisy) wyłącznie na komputerach PC. Nie jest to jednak wina firmy Cenega, dystrybutora gry, lecz światowego wydawcy, który po prostu nie przewidział możliwości zmiany języka w przypadku edycji konsolowych. Risen 3: Władcy tytanów można zamawiać w ramach przedsprzedaży od jakiegoś czasu u większości sprzedawców. Ceny PC-towej wersji zaczynają się od około 110 zł, a konsolowych od 160 zł.

Jak wiemy od momentu zapowiedzi, najważniejszą zmianą wprowadzoną przez Risen 3: Władcy tytanów będzie odejście od pirackich klimatów, znanych z części drugiej. Akcja produkcji rozegra się w średniowiecznym, fantastycznym świecie. Gracz wcieli się w tajemniczego rycerza, któremu Lord Cieni pożarł duszę, więc wyrusza on w niebezpieczną przygodę, mającą na celu odzyskanie utraconej własności.

Tytuł nastawiony ma być przede wszystkim na eksplorację świata, pełnego zadań i postaci, oraz na walkę, która zostanie oparta na systemie znanym z dwóch pierwszych odsłon serii Gothic. Naturalnie zostanie on usprawniony o nowe elementy i animacje.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2014-05-08 19:40:05
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow