Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Risen - 45 minut z rozgrywki
Do premiery Risen pozostało już niewiele czasu. Nic więc dziwnego, że deweloperzy z Piranha Bytes powoli podkręcają zajawkę wokół tworzonego przez siebie tytułu. Kilka dni temu została ujawniona lista osiągnięć czekających na żądnych przygody graczy. Dziś do sieci trafiły trzy filmy prezentujące rozgrywkę.

Za pośrednictwem niemieckiego serwisu gameone.de światło dzienne ujrzały ekskluzywne nagrania prezentujące grywalną wersję nowego RPG. Łączna długość materiału przekracza 45 minut, co powinno zadowolić każdego, kto z niecierpliwością wyczekuje na duchowego spadkobiercę Gothica. Zwłaszcza, że kadry przedstawiają nie tylko początek gry, ale również poziomy z dalszego etapu podróży.

Warto dodać, że ujawnione parę tygodni temu wymagania sprzętowe nie należą do zbyt wygórowanych. Dzięki temu nawet posiadacze starszych komputerów oraz niezbyt mocnych laptopów będą mogli w pełni cieszyć się zabawą. A ta zapowiada się bardzo przyjemnie. O tym, jak ostatecznie będzie wyglądać Risen i przede wszystkim, czy sprosta stawianym mu oczekiwaniom przekonamy się 2 października. Pozostaje mieć nadzieję, że data ta przyniesie jedynie pozytywne emocje.

Źródło:
Michał "ziooleck" Zieliński - GRY-OnLine
Klemens
2009-09-11 19:45:18
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow