Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Revelation Online - chińskie MMO zadebiutuje na Zachodzie
Revelation Online to MMO stworzone przez chińskiego dewelopera NetEase, które przygotowuje się do swojej amerykańskiej oraz europejskiej premiery. Jak poinformowało My.com, produkcja ta to jakoby zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym rzekomo zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Dodatkowo, jak poinformowali twórcy, już niedługo odbędą się betatesty gry, na które możecie zapisywać się za pomocą jej oficjalnej strony.

Gracze mogą już teraz rejestrować się do zamkniętej Bety. Pracujemy w pocie czoła, aby uruchomić testy już na jesień. Gra będzie dostępna w języku angielskim, niemieckim i francuskim i chcemy zapewnić graczom lokalne serwery, wsparcie, wydarzenia i zarządzanie społecznością dzięki zaufamy zespołom. Postaramy się także uzupełnić grę o elementy ważne dla graczy na Zachodzie, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Aktywnie współpracujemy z deweloperem, aby wprowadzić te funkcje do gry - powiedział Yury Maslikov, Head of Publishing w My.com Amsterdam.

Źródło:
Paweł Pochowski - gram.pl
Klemens
2016-06-11 08:16:15
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow