Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Reżyserska wersja Wiedźmina trafi do Ameryki
Podczas gdy rozszerzona edycja rodzimego Wiedźmina jest już sprzedawana w naszym kraju w Platynowej Kolekcji, Amerykanie wciąć czekają na reedycję jednego z najlepszych cRPG 2007 roku. CD Projekt ogłosił, że niebawem także gracze zza Atlantyku będą mogli zaopatrzyć się w odświeżoną wersję przygód Białego Wilka.

Do Stanów Zjednoczonych i Kanady dostarczona zostanie reżyserka wersja polskiego produktu, The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut, w której pojawią się m.in. elementy nagości (ocenzurowane wcześniej za Wielką Wodą, by tamtejsi gracze nie ulegli przypadkiem demoralizacji). Z mniej ważnych faktów należy odnotować, że gra ukaże się z patchem 1.5 i zostanie pozbawiona zabezpieczeń DRM, a by ją uruchomić, nie będzie trzeba wkładać do napędu oryginalnej płyty.

CD Projekt nie sprecyzował jeszcze, kiedy zapowiedziany produkt trafi do sprzedaży. Wiadomo jednak, że tytuł będzie rozprowadzany również przez systemy elektronicznej dystrybucji i zasili oferty takich serwisów, jak Steam, Impulse czy Direct2Drive. Wersja Director's Cut zastąpi tam sprzedawane dotychczas The Witcher: Enhanced Edition.

Źródło:
Marek "Vercetti" Grochowski - GRY-OnLine
Klemens
2009-07-15 18:13:16
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow