Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Raven's Cry – premiera gry przesunięta na październik
Premiera pirackiego Raven's Cry, początkowo planowana na maj, po raz kolejny została przesunięta przez firmę TopWare i twórców z krakowskiego Reality Pump. Nową datę debiutu wyznaczono na 14 października tego roku. Tytuł ukaże się na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także (co jest nowością) na PlayStation 4.

Przyczyną półrocznego opóźnienia mają być znaczące zmiany wprowadzone do systemu rozgrywki. Zapewne jedną z ich przyczyn był Assassin;s Creed IV: Black Flag, który podniósł poprzeczkę oczekiwań graczy wobec tytułów prezentujących życie piratów. Twórcy obiecują, że dopracują nowy system realistycznej walki morskiej, dodadzą 25 unikalnych umiejętności dla głównego bohatera, a także zaawansowany system ekonomiczny, pozwalający nam handlować różnymi towarami. Trwającą 25 godzin kampanię singleplayer mają uatrakcyjnić również nowe przerywniki filmowe.

Przypomnijmy, że Raven’s Cry zostało zapowiedziane w 2011 roku. Tytuł nie miał szczęścia i borykał się z wieloma problemami. Początkowo grą zajmowało się fińskie Octane Games. W ubiegłym roku prace przejęło jednak polskie studio Reality Pump, znane dobrze z dzięki serii cRPG Two Worlds. Tytuł jest przygodową grą akcji w pirackich klimatach. Wcielimy się w postać kapitana Christophera Ravena, który pragnie za wszelką cenę pomścić śmierć swoich bliskich. Produkcja ma skupić się głównie na walce nie tylko za pomocą broni białej, ale także z użyciem umiejętności specjalnych. Wypłyniemy również na otwarte wody i stoczymy bitwy morskie, a otwarta struktura świata sprawi, że w grze pojawi się wiele zadań pobocznych.

Źródło:
"Ender" - GRY-OnLine
Klemens
2014-03-29 13:37:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow