Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Przed nami pierwszy weekend beta-testów gry Star Wars: The Old Republic
Planowana na koniec roku premiera gry MMORPG Star Wars: The Old Republic zbliża się wielkimi krokami. Podczas zakończonych wczoraj targów Penny Arcade Expo Prime w Seattle przedstawiciele korporacji BioWare poinformowali, że pierwszy z zapowiadanych weekendowych betatestów rozpocznie się już w najbliższy piątek - 2 września.

Udział w becie Star Wars: The Old Republic to marzenie ponad półtora miliona graczy, którzy złożyli swoje podania na testerów. Po miesiącach oczekiwań wygląda na to, że przynajmniej część z nich otrzyma szansę wcielenia się w Jedi i Sithów przed premierą gry.

Nie wiadomo jeszcze do ilu, spośród zarejestrowanych na oficjalnej stronie internetowej SW:TOR, osób uśmiechnie się szczęście. BioWare zapewnia jednak, że testerzy będą wybierani losowo, a fakt zamówienia tytułu w przedsprzedaży nie będzie brany pod uwagę.

Przy tej okazji warto przypomnieć słowa Allison Berryman, menedżerki do spraw kontaktów ze społecznością graczy, która kilka miesięcy temu przestrzegała przed oferowanymi na rozmaitych stronach internetowych fałszywymi kodami, rzekomo uprawniającymi do udziału w betatestach. Gracze mogą bowiem nie tylko pozbyć się pieniędzy, ale też paść ofiarą innego rodzaju oszustw, do których przestępcom potrzebne są dane osobowe.

BioWare przypomina także, że sprzedaż kont z dostępem do bety jest surowo zabroniona. System monitorujący ma wykrywać tego typu przypadki i natychmiast karać wykluczeniem z udziału w testach.

Źródło:
"Olek" - GRY-OnLine
Klemens
2011-08-30 13:55:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow