Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Przeciek: nowy BioShock będzie grą-usługą
Od premiery BioShock Infinite minęło już ponad 6 lat. Trzecia część kultowej serii wyniosła akcję z podwodnego świata do przestworzy. Czy wyszło to na dobre, musicie ocenić sami. Nie zmienia to jednak faktu, że od jakiegoś czasu mówi się, że gdzieś w odmętach studia 2K Games powstaje kolejna odsłona cyklu. Według, zazwyczaj dobrze poinformowanego, Jasona Schreiera, roboczy tytuł nowej części to Parkside. Do tej pory nie mieliśmy jednak żadnego klarownego potwierdzenia, że gra powstaje.

I szczerze mówiąc... nadal nie mamy. Ale pojawiają się pewne oznaki, które sugerują, że coś jest na rzeczy. Użytkownik forum Reddit o nicku u/stealthyfrog udostępnił ofertę pracy, którą zamieściło studio 2K Games (konkretnie oddział w Novato). Zacznijmy od tego, że według plotek, właśnie ta jednostka jest odpowiedzialna za dostarczenie graczom nowej odsłony BioShocka. Co zatem znajdziemy w ogłoszeniu? Ano informację, że 2K powołuje nowy zespół, by (uwaga, tutaj zaskoczenie) stworzyć nową grę. Oczywiście, od swojego potencjalnego pracownika wymagać będą uczciwości, kreatywności, współpracy i dobrego samopoczucia. W zamian oferują możliwości i pracę w małym, ale ambitnym gronie osób. Najważniejsze są jednak wymagania dotyczące umiejętności. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Możemy przeczytać, że:

W grze, którą tworzymy, sama historia dojdzie do konkretnego końca. Dla kontrastu - świat projektujemy w taki sposób, by był żywy i wciągający nawet poza głównym wątkiem fabularnym. Aby tego dokonać chcemy stworzyć post-narracyjny zestaw mechanik, questów i progresji graczy, który zapewni naszym fankom oraz fanbojom więcej treści do przyswojenia. Potrzebujemy starszego projektanta gier z ciekawymi pomysłami i umiejętnościami komunikacyjnymi, który byłby w stanie zadbać o zawartość popremierową tytułu, tworząc bazę usług.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2019-11-10 09:20:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow