Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera przygodówki grozy The Cat Lady
Po kilku długich latach produkcji, do sprzedaży trafiła wreszcie przygodówka The Cat Lady. Gra została zaprojektowana przez Remigusza Michalskiego - mieszkającego od dziesięciu lat w Wielkiej Brytanii twórcę, który ma na koncie również udane Downfall.

Główną bohaterką gry jest Susan Ashworth - 40 letnia, samotna kobieta, która od dłuższego czasu rozważa popełnienie samobójstwa. Nie ma rodziny, przyjaciół, ani żadnych nadziei na polepszenie swojego życia. Wszystko ulega zmianie, gdy Susan odkrywa, że do jej miasta wkrótce przybędzie pięciu nieznajomych. Wszyscy oni są bezwzględnymi psychopatami, którzy nie cofną się przed niczym, aby zamienić życie bohaterki w czyste piekło.

Susan otrzymuje obietnicę, że jeśli się rozprawi z przybyszami, to dostanie nagrodę i znajdzie wreszcie przyjaźń. Dlatego ta niepozorna kobieta postanawia walczyć, choć jej słabość fizyczna oznacza, że będzie musiała znaleźć pomysłowe sposoby poradzenia sobie z piątką psychopatów. The Cat Lady zaprojektowano jako psychologiczny horror przeznaczony dla dorosłych odbiorców. Gra jest ponura, brutalna i nie stroni od nagości oraz wulgaryzmów.

The Cat Lady to stuprocentowa przygodówka, z tradycyjnym interfejsem point-n-click. Zabawa polega więc głównie na eksplorowaniu lokacji, gromadzeniu przedmiotów, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek. Według autorów, gra powinna starczyć na około pięć godzin zabawy.

Produkcję można zakupić z oficjalnej strony za 9,99 funtów, czyli w przeliczeniu około 50 złotych. W przyszłości twórcy będą starali się również umieścić grę na Steam za pomocą usługi Greenlight.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105241,1.jpg

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105241,2.jpg

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105241,3.jpg

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105242,4.jpg

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105242,5.jpg

th Premiera przygodowki grozy The Cat Lady 105242,6.jpg
Klemens
2012-12-02 10:52:07
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow