Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera gry Baldur’s Gate: Enhanced Edition na PC. Co z polską wersją?
Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera Baldur’s Gate: Enhanced Edition – odświeżonej edycji kultowej gry cRPG z 1998 roku. Na razie tytuł jest dostępny po angielsku, ale z czasem doczeka się polonizującej łatki.

Reedycję kilkunastoletniego hitu, opracowaną przez studio Overhaul Games, można zakupić za pośrednictwem sklepu cyfrowej dystrybucji Beamdog.com. Produkcja jest tam dostępna w cenie 19,99 dolarów, czyli ok. 63 złotych.

Serwis GRY-OnLine zapytał Trenta Ostera (założyciela platformy Beamdog), kiedy zostanie udostępniona polska wersja gry:

„Wszystkie lokalizacje są na nieco innych etapach. Ostatnio mieliśmy trochę problemów wynikających z błędu w obsłudze klawiatur w międzynarodowym układzie QWERTY w pecetowej wersji, a rozwiązanie tego problemu zajęło nam trochę czasu i wpłynęło na czas lokalizacji. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy małym zespołem i nie możemy robić zbyt wielu rzeczy naraz. Planujemy wprowadzić do sieci każdą lokalizację tak szybko, jak to tylko możliwe, wliczając w to polską wersję. Kiedy lokalizacja będzie ukończona, zostanie wypuszczona na wszystkich platformach sprzętowych, wliczając w to iPada oraz Androida. Jesteśmy bardzo świadomi polskiej publiczności tej gry i robimy wszystko co w naszej mocy, by dostarczyć świetny produkt tak szybko, jak tylko możemy”.

Warto wspomnieć, że na razie Baldur’s Gate: Enhanced Edition jest dostępny tylko na PC. Okazuje się, że w wersji na platformy mobilne korzystające z systemu operacyjnego iOS znaleziono błędy, przez co wydłużył się proces certyfikacji oprogramowania. Na swoją edycję muszą poczekać także użytkownicy urządzeń z zainstalowanym systemem Android.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2012-11-28 17:52:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow