Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera Torchlight II po raz kolejny opóźniona
Travis Baldree, szef studia Runic Games, poinformował, że premiera gry Torchlight II zostanie po raz kolejny opóźniona. Wszystko wskazuje więc na to, że wcześniejsze doniesienia mówiące o debiucie tego tytułu jeszcze w tym roku nie zostaną potwierdzone.

Na oficjalnej stronie Torchlight II pojawił się wpis autorstwa Travisa mówiący o tym, że ekipa Runic Games była bardzo bliska wydania gry w tym roku. Niemniej jednak, chęć udostępnienia maksymalnie dopracowanej produkcji oraz zorganizowanie krótkich beta testów przed premierą wymaga dodatkowego nakładu pracy. Tym samym, debiut Torchlight II najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

„Pierwszy Torchlight został wyprodukowany w rekordowym czasie, ale miał sporo wad, których można było uniknąć. Wtedy jednak nie mieliśmy wystarczająco dużych zasobów, by naprawić wszelkie usterki. W tej chwili dysponujemy takimi środkami i chcemy je wykorzystać, by stworzyć możliwie jak najlepszą grę” – powiedział Baldree. Dodał też, że proces tworzenia Torchlight II trwa od 18 miesięcy i jego zespół nie potrzebuje już wiele, by zakończyć produkcję.

Osoby, które niecierpliwie czekają na drugą odsłonę cyklu Torchlight muszą więc przeboleć kolejne opóźnienie. Baldree jednak z rozbrajającą szczerością pociesza ich: „Zresztą, i tak gracie w Skyrim prawda? Albo w Battlefielda 3? Albo w Uncharted 3? Albo w Saints Row 3? Albo w Arkham City? Albo w Skyward Sword? Albo w Minecrafta? Albo w Modern Warfare 3? Albo w Dark Souls? Albo w Assassin’s Creed: Revelations? To są znakomite gry. Chcemy, żeby Torchlight II też był takim tytułem”.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine
Klemens
2011-11-18 12:58:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow