Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera Ni no Kuni II: Revenant Kingdom znowu opóźniona
Czekacie na Ni no Kuni II: Revenant Kingdom? Niestety, musicie uzbroić się w cierpliwość. Firma Namco Bandai i studio Level 5 (znane między innymi z popularnej serii przygodówek o profesorze Laytonie) ogłosiło, że planowana (po dwóch opóźnieniach) na 19 stycznia premiera zapowiedzianej przeszło dwa lata temu kontynuacji popularnego jRPG-a Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, została przesunięta o nieco ponad dwa miesiące. Tytuł ukaże się na PlayStation 4 oraz PC 23 marca.

Level 5 przy tej okazji wydało specjalne oświadczenie. Prezes studia, Akihiro Hino, chwali się w nim wprowadzeniem do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom kilku nieplanowanych wcześniej nowości. Wśród nich znalazły się między innymi tryby Potyczki oraz Królestwa. Według Japończyka, bez wątpienia przypadną one do gustu graczom i urozmaicą zabawę. Niestety, tego typu decyzje wpłynęły na lekkie opóźnienie prac. Cytując Hino:

Przy wprowadzaniu innowacji i nowych pomysłów musimy mieć pewność, że wszystkie elementy odpowiednio ze sobą współgrają. Oznacza to, że potrzebujemy nieco więcej czasu, aby upewnić się, że tytuł spełnia wysokie standardy jakościowe studia Level 5 i firmy Bandai Namco Entertainment Inc. Dlatego chciałbym prosić wszystkich o cierpliwość (…). W najbliższych tygodniach i miesiącach postaramy się podać więcej informacji na temat Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Tymczasem w imieniu wszystkich pracowników studia chciałbym podziękować naszej społeczności za cierpliwość i okazywane wsparcie.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2017-12-13 19:11:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow