Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera Death Stranding
Doczekaliśmy się wreszcie premiery Death Stranding, czyli najnowszej gry autorstwa Hideo Kojimy. Produkcja ukazała się wyłącznie na PlayStation 4 i oferuje pełną polską wersję językową. W planach jest również wydanie pecetowe, ale na nie poczekamy do wiosny przyszłego roku.

Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem mediów branżowych. Według serwisu Metacritic Death Stranding posiada średnią ocen na poziomie 83%. Większość recenzji rozpływa się w zachwytach nad najnowszym dziełem Kojimy, choć nie brakuje również słabszych ocen.

Przy okazji premiery ciekawy artykuł opublikował serwis PowerPyx, w którym przeanalizowano rozmiar świata gry. W Death Stranding na zwiedzenie czekają trzy mapy o otwartej strukturze. Zabawę zaczynamy we wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych. To najmniejsza lokacja, ale i tak bieg z jej jednego końca do drugiego zajmuje ok. 20 minut.

Epizody 3-8 toczą się w Centralnym Regionie, który jest 3-4 razy większy niż wschodni. Jest to największa z map i przebieżka z jednego końca na drugi zajmuje ok. 40 minut. Niestety, redaktorzy PowerPyx nie zdążyli jeszcze dokonać podobnych pomiarów trzeciej mapy, reprezentującej zachodnią część Stanów Zjednoczonych.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-11-08 12:53:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow