Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Premiera Assassin’s Creed Odyssey
Nadszedł wreszcie dzień premiery Assassin’s Creed Odyssey, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu firmy Ubisoft. Gra zadebiutowała na Xboksie One, PlayStation 4 oraz PC, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej.

Recenzje gry zaczęły pojawiać się już w zeszłym tygodniu i większość z nich jest bardzo pozytywna. Wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 84% według serwisu Metacritic. Chwalony jest wyśmienicie opracowany świat, mocno ulepszona mechanika walki oraz ciekawa fabuła. Dużo pochwał zbiera również wzmocnienie aspektów RPG. Krytyka koncentruje się głównie na potrzebie grindowania oraz niezbyt imponujących wyborach moralnych oraz romansach.

Ciepłe przyjęcie gry, jak również jej ogromne rozmiary cieszą, gdyż będzie musiała ona starczyć fanom marki na dwa lata. Firma Ubisoft ogłosiła bowiem, że w przyszłym roku nie ukaże się nowa odsłona cyklu. Autorzy zamierzają utrzymać zainteresowanie graczy poprzez intensywne rozwijanie Assassin’s Creed Odyssey po premierze. W planach są dwa duże płatne dodatki, z których każdy podzielony zostanie na trzy epizody. Do tego dojdą darmowe nowe misje i regularnie aktualizowane wyzwania. Ponadto w marcu 2019 roku zadebiutują remastery Assassin's Creed III i Assassin's Creed III: Liberation.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2018-10-05 19:47:54
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow