Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Poznaliśmy datę premiery Death Stranding na PC
Już w październiku ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Death Stranding trafi na PC. Dziś poznaliśmy dokładną datę premiery. Wydawca produkcji – 505 Games – ogłosił, że najnowsze dzieło Hideo Kojimy zadebiutuje na komputerach osobistych 2 czerwca tego roku. Tytuł będzie można nabyć za pośrednictwem Steama oraz Epic Games Store.

Death Stranding w wydaniu na komputery osobiste wprowadzi parę nowości w stosunku do wersji z PS4. Tyczy się to głównie warstwy technicznej. Tytuł otrzyma bowiem wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych (o rozdzielczości 21:9) oraz zwiększy liczbę wyświetlanych kletek na sekundę. Oprócz tego w produkcji znajdzie się zawartość inspirowana kultową serią Half-Life.

Warto wspomnieć, że Death Stranding to przygodowa gra akcji, opracowana przez Kojima Productions. Przenosi nas ona do przyszłości, w której świat został praktycznie całkowicie zniszczony przez serię wybuchów. Ich konsekwencją są tytułowe, nadprzyrodzone zjawiska. Produkcja w pierwszej kolejności zadebiutowała 8 listopada 2019 roku na konsoli PlayStation 4. Tytuł spotkał się z ciepłym odbiorem.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2020-03-02 20:06:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow