Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Powstaje prequel platformówki The Messenger. Zapowiedziano turowe RPG Sea of Stars
Dobra wiadomość dla fanów wydanej w 2018 roku platformówki zatytułowanej The Messenger. Odpowiedzialna za nią ekipa – Sabotage Studio – ujawniła właśnie swój kolejny projekt. Tym razem deweloperzy przygotują nam turowe RPG w stylu retro, które zostanie osadzone w tym samym uniwersum co wspomniana produkcja i będzie stanowić jej prequel. Poznajcie Sea of Stars.

Tytuł przeniesie nas do wydarzeń rozgrywających się przed akcją The Messenger, gdzie przyjdzie nam poprowadzić drużynę, na której czele stanie dwójka młodzików – Valere oraz Zale. Bohaterowie obdarzeni są mocami słońca i księżyca, a odpowiednie połączenie ich zdolności potworzy przed nami dostęp do Magii Zaćmienia.

Twórcy obiecują niepohamowaną eksplorację świata, który przemierzymy pieszo, wpław, skacząc nad przepaściami i wspinając się po górach. Obok angażującej linii fabularnej i wyrazistych postaci, twórcy obiecują także dopracowany system walki, który nawet podzielony na tury, będzie charakteryzować się pewną dynamiką. Co ważne, progresja bohaterów i członków ich drużyny jest powiązana z postępami w głównej linii fabularnej, więc nie musimy sztucznie przedłużać zabawy i nabijać poziomów.

Wszystko to niestety otrzymamy najwcześniej w 2022 roku. Sabotage zapowiedziało wydanie Sea of Stars na PC i konsolach, ale na konkrety musimy jeszcze poczekać. Tymczasem na Kickstarterze trwa zbiórka dodatkowych środków na produkcję gry, która zdążyła już przekroczyć minimalny próg, dzięki wpłatom na kwotę 130 tysięcy dolarów.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2020-03-20 11:54:50
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow